VBCZANDHOVEN
“To some, it’s a hobby. To some, it’s a sport. To me, it’s an obsession.” #volleyball
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Trainersteam

De trainingen van VBC Zandhoven worden verzorgd door trainers met ruime ervaring. De trainers werken als team nauw samen en het team is divers samengesteld. Ook jonge talentvolle trainers krijgen de kans om onder goede begeleiding hun skills te ontplooien. Dit alles maakt een goede match mogelijk tussen trainer, training en club. Het trainersteam bestaat uit:

Damesploegen

Wim Eennaes Dames A Liga B wimeennaes@gmail.com Mattias De Meyer Dames B 1e Provinciaal mattias_demeyer@hotmail.com  Tim Jacobs Dames C 2e Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Voornaam Naam Dames D 2e Gewest voornaam.naam@mailbe  Arne Cools Dames E 2e Gewest coolsarne@hotmail.com Voornaam Naam Dames F 2e Gewest voornaam.naam@mail.be 

Jeugdploegen

Tim Jacobs U17 A Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Kim Laenen U17 B Provinciaal kim.laenen@hotmail.be  Christel Goormans U17 C Regionaal sport@zandhoven.be  Frauke Dirickx U15 A Provinciaal fraukedirickx@gmail.com  Myriam Bertels U15 B Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Arne Cools U15 C Regionaal coolsarne@hotmail.com  Floor Boeckx U15 D Regionaal floor.boeckx@hotmail.com   Myriam Bertels U13 A Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Hanne Laenen U13 B Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Jochem Van Dyck U13 C Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jochem Van Dyck U13 D Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jolijn, Jolien, Jente U13 E Regionaal jolijnvds@hotmal.com  Hanne Laenen U11 A Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Jente Verhaegen U11 B Provinciaal jente.verhaegen@gmail.com  Jolijn Vandersmissen U11 C Provinciaal jolijnvds@hotmail.com  Jolien Jacobien U11 E Regionaal jolienjacobien@hotmail.com  Jolien Jacobien U11 F Regionaal jolienjacobien@hotmail.com  Jeroen Van Dyck / Jochem Van Dyck U9 Gewest Herentals jeroenvandyck@hotmail.com  jochem.vandyck@telenet.be  Lore Jacobien Volleytuin lorejacobien@hotmail.com Jana Janssens Volleytuin jana.janssens@hotmail.com

Jeugdverantwoordelijke

Reeds jaar en dag is onze jeugdverant- woordelijke, Jan Van Rompaey, de motor van onze jeugdwerking. Samen met zijn trainersteam zorgt hij er voor dat onze jeugdspeelsters van kortbij opgevolgd worden zodat zij voldoende kansen krijgen en hun talenten ten volle kunnen benutten. U vindt hem altijd wel ergens ‘ten velde’, of kan hem contacteren via: t: 0474 631 609 jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be
VBCZANDHOVEN
“To some, it’s a hobby. To some, it’s a sport. To me, it’s an obsession.” #volleyball
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Jeugdverantwoordelijke

Reeds jaar en dag is onze jeugdverant-woordelijke, Jan Van Rompaey, de motor van onze jeugdwerking. Samen met zijn trainersteam zorgt hij er voor dat onze jeugdspeelsters van kortbij opgevolgd worden zodat zij voldoende kansen krijgen en hun talenten ten volle kunnen benutten. U vindt hem altijd wel ergens ‘ten velde’, of kan hem contacteren via: t: 0474 631 609 jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be

Trainersteam

De trainingen van VBC Zandhoven worden verzorgd door trainers met ruime ervaring. De trainers werken als team nauw samen en het team is divers samengesteld. Ook jonge talentvolle trainers krijgen de kans om onder goede begeleiding hun skills te ontplooien. Dit alles maakt een goede match mogelijk tussen trainer, training en club. Het trainersteam bestaat uit:

Damesploegen

Wim Eennaes Dames A Liga B wimeennaes@mail.com  Mattias De Meyer Dames B 1e Provinciaal mattias.demeyer@hotmail.com  Tim Jacobs Dames C 2e Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Voornaam Naam Dames D 2e Gewest @ Arne Cools Dames E 2e Gewest coolsarne@hotmail.com  Jan Van Rompaey Dames F 2e Gewest jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be

Jeugdploegen

Tim Jacobs U17 A Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Kim Laenen U17 B Provinciaal kim.laenen@hotmail.be  Christel Goormans U17 C Regionaal sport@zandhoven.be  Frauke Dirickx U15 A Provinciaal fraukedirickx@gmail.com  Myriam Bertels U15 B Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Arne Cools U15 C  Regionaal coolsarne@hotmail.com  Floor Boeckx U15 D Regionaal floor.boeckx@hotmail.com  Myriam Bertels U13 A  Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Hanne Laenen U13 B  Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Jochem Van Dyck U13 C Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jochem Van Dyck U13 D Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jolijn, Jente, Jolien U13 E Regionaal jolijnvds@hotmail.com  Hanne Laenen U11 A Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Jente Verhaegen U11 B Provinciaal jente.verhaegen@gmail.com  Jolijn Vandersmissen U11 C  Provinciaal jolijnvds@hotmail.com  Jolien Jacobien U11 D  Regionaal jolienjacobien@hotmail.com  Jolien Jacobien U11 E  Regionaal jolienjacobien@hotmail.com  Jolien Jacobien U11 F  Regionaal jolienjacobien@hotmail.com  Jeroen Van Dyck/Jochem Van Dyck U9 Gewest Herentals jeroen.vandyck@hotmail.com  jochem.vandyck@telenet.be  Lore Jacobien Volleytuin lorejacobien@hotmail.com Jana Janssens Volleytuin jana.janssens@hotmail.com