VBCZANDHOVEN
“To some, it’s a hobby. To some, it’s a sport. To me, it’s an obsession.” #volleyball
© VBC Zandhoven 2013 - 2020 - disclaimer

Trainersteam

De trainingen van VBC Zandhoven worden verzorgd door trainers met ruime ervaring. De trainers werken als team nauw samen en het team is divers samengesteld. Ook jonge talentvolle trainers krijgen de kans om onder goede begeleiding hun skills te ontplooien. Dit alles maakt een goede match mogelijk tussen trainer, training en club. Het trainersteam bestaat uit:

Damesploegen

Tim Luyten Dames A Nationale 1 Dames tim.luyten7@gmail.com  Robin De Bont robindebont@gmail.com  Mattias De Meyer Dames B Dames Promo 2 B mattias_demeyer@hotmail.com  Tim Jacobs Dames C Dames Promo 2 A timjacobs1987@hotmail.com  Jeroen Van Dijck Dames D 1e Gewest Herentals jeroenvandijck@hotmail.com 

Jeugdploegen

Tim Jacobs U17 A Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Frauke Dirickx U17 B Provinciaal fraukedirickx@gmail.com  Christel Goormans U17 C Regionaal christel.goormans@zandhoven.be  Christel Goormans U17 D Regionaal christel.goormans@zandhoven.be  Kim Laenen U15 A Provinciaal kim.laenen@hotmail.be  Myriam Bertels U15 B Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Floor Boeckx U15 C Provinciaal floor.boeckx@hotmail.com  Floor Boeckx U15 D Regionaal floor.boeckx@hotmail.com   Jochem Van Dijck U13 A Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jochem Van Dijck U13 B Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jolien Jacobien U13 C Provinciaal jolienjacobien@hotmail.com  Jolijn Vandersmissen U13 D Provinciaal jolijnvds@hotmail.com  Samia Seif U13 E Regionaal samia_seif@hotmail.com  Hanne Laenen U11 A Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Hanne Laenen U11 B Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Hanne Laenen U11 C Gevorderden hannemieke1@hotmail.com  Jente Verhaegen U11 D Gevorderden jente.verhaegen@gmail.com  Jente Verhaegen U11 E Beginners jente.verhaegen@gmail.com  Jente Verhaegen U11 F Beginners jente.verhaegen@gmail.com  Jeroen Van Dyck / Laura Loosen U9 Gewest Herentals jeroenvandyck@hotmail.com  lauraloosen@hotmail.com  Lore Jacobien Volleytuin lorejacobien@hotmail.com Jana Janssens Volleytuin jana.janssens@hotmail.com

Jeugdverantwoordelijke

Reeds jaar en dag is onze jeugdverant- woordelijke, Jan Van Rompaey, de motor van onze jeugdwerking. Samen met zijn trainersteam zorgt hij er voor dat onze jeugdspeelsters van kortbij opgevolgd worden zodat zij voldoende kansen krijgen en hun talenten ten volle kunnen benutten. U vindt hem altijd wel ergens ‘ten velde’, of kan hem contacteren via: t: 0474 631 609 jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be
VBCZANDHOVEN
“To some, it’s a hobby. To some, it’s a sport. To me, it’s an obsession.” #volleyball
© VBC Zandhoven 2013 - 2020 - disclaimer

Jeugdverantwoordelijke

Reeds jaar en dag is onze jeugdverant-woordelijke, Jan Van Rompaey, de motor van onze jeugdwerking. Samen met zijn trainersteam zorgt hij er voor dat onze jeugdspeelsters van kortbij opgevolgd worden zodat zij voldoende kansen krijgen en hun talenten ten volle kunnen benutten. U vindt hem altijd wel ergens ‘ten velde’, of kan hem contacteren via: t: 0474 631 609 jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be

Trainersteam

De trainingen van VBC Zandhoven worden verzorgd door trainers met ruime ervaring. De trainers werken als team nauw samen en het team is divers samengesteld. Ook jonge talentvolle trainers krijgen de kans om onder goede begeleiding hun skills te ontplooien. Dit alles maakt een goede match mogelijk tussen trainer, training en club. Het trainersteam bestaat uit:

Damesploegen

Tim Luyten Dames A Nationale 1 Dames tim.luyten7@gmail.com  Mattias De Meyer Dames B Dames Promo 2 B mattias.demeyer@hotmail.com  Tim Jacobs Dames C Dames Promo 2 A timjacobs1987@hotmail.com  Jeroen Van Dijck Dames D 1e Gewest jeroenvandijck@hotmail.com 

Jeugdploegen

Tim Jacobs U17 A Provinciaal timjacobs1987@hotmail.com  Frauke Dirickx U17 B Provinciaal fraukedirickx@gmail.com  Christel Goormans U17 C Regionaal christel.goormans@zandhoven.be  Christel Goormans U17 D Regionaal christel.goormans@zandhoven.be  Kim Laenen U15 A Provinciaal kim.laenen@hotmail.be  Myriam Bertels U15 B Provinciaal myriam.bertels70@gmail.com  Floor Boeckx U15 C  Provinciaal floor.boeckx@hotmail.com  Floor Boeckx U15 D Regionaal floor.boeckx@hotmail.com  Jochem Van Dyck U13 A  Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jochem Van Dyck U13 B  Provinciaal jochem.vandyck@telenet.be  Jolien Jacobien U13 C Provinciaal jolienjacobien@hotmail.com  Jolijn Vandersmissen U13 D Provinciaal jolijnvds@hotmail.com  Samia Seif U13 E Regionaal samia_seif@hotmail.com  Hanne Laenen U11 A Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Hanne Laenen U11 B Provinciaal hannemieke1@hotmail.com  Hanne Laenen U11 C  Gevorderden hannemieke1@hotmail.com  Jente Verhaegen U11 D  Gevorderden jente.verhaegen@gmail.com  Jente Verhaegen U11 E  Beginners jente.verhaegen@gmail.com  Jente Verhaegen U11 F  Beginners jente.verhaegen@gmail.com  Jeroen Van Dyck/Laura Loosen U9 Gewest Herentals jeroen.vandyck@hotmail.com  lauraloosen@hotmail.com  Lore Jacobien Volleytuin lorejacobien@hotmail.com Jana Janssens Volleytuin jana.janssens@hotmail.com