VBCZANDHOVEN
#team Together Everyone Achieves More
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Archief 2018 - 2019

Dames A - Liga B

Emma Boënne - Ellen De Roeck Lies Hufkens - Sarah Meynants Lise Schuerwegen - Michelle De Winter Ineke Haeven - Marie Stoelen Floor Boeckx - Sofie Boënne Sientje Verellen - Jana Bellens  Trainer/coach: Wim Eennaes - Liesbet Van Breedam 5e plaats van de 12 ploegen

Dames B - 1e Prov.

Chloé Kauwenberghs - Jana Bellens Joyce Van Grieken - Romy Sels Lisa Van Hauwe - Jolijn Vandersmissen Jenna Verellen - Morrane Sels Jolien Jacobien - Bo Silverans Minte Lenaerts - Sientje Verellen Lisa Benoot - Jade Van Deun Trainer/coach: Nico Declercq 10e plaats van de 12 ploegen

Dames C - 2e Prov. A

Jolien Janssens - Elien Schuerwegen Maxine Loos - Jana Janssens Laura Loosen - Ines Verellen Fien De Vliegher - Margaux Hendrix Sien Meeussen M. Van den Broeck - Jente Verhaegen Hannelore Paenhuysen - Kato Theuns - Femke Florus Trainer/coach: Geert Callebert 3e plaats van de 12 ploegen

Dames D - 2e Gewest

Ellen Verherstraeten - Sarah Ceuppens Dirthe Van Den Brande - Morgan Adams Evy Van Beirendonck - Sanne Verwerft Naomi Eggers - Eveline Coppe Stefanie Degroof - Anke Florus Trainer/coach: Arne Cools 6e plaats van de 8 ploegen

U17-A - Provinciale competitie

Noor Geluykens - Amber Truyen Nette Selderslaghs - Julie Verbaeten Jana Bellens - Bo Sylverans Louise De Saedeleer - Luna Lenaerts Jenna Verellen - Jolien Dijckmans Mano Sebrechts - Romy Sels Trainer/coach: Floor Boeckx 11e plaats van de 29 ploegen

U17-C - Regionale competitie

Kaat Staels - Aurélie De Cokele Eline Dierckx - Jana Hellemans Janne Sneyers - Charlot VD Bogaert Eline Verboven - Dina Heerwegh Trainer/coach: Arne Cools Regionaal Kampioen van hun reeks (1e plaats van de 11 ploegen)

U13-A - Provinciale competitie

Sarah Brekalo - Leonie Goossens Erynn Helsen - Féliz Sebreghts Emma Van Everbroeck - Kate Van Tendeloo Trainer/coach: Hanne Laenen 8e plaats van de 47 ploegen

U13-B - Provinciale competitie

U13-C - Provinciale competitie

U13-D - Provinciale competitie

U13-E - Regionale competitie

Fé Basstanie - Aline Maes Jolien Smits - Rhune Smits Jinse Vandersmissen - Lotte Declercq Trainer/coach: Myriam Bertels 9e plaats van de 47 ploegen
Ella Francken - Laura Koster Thoranne Van Der Velden - Morgan Huygen - Hanne Taildeman Trainer/coach: Jeroen Van Dijck 25e plaats van de 47 ploegen
Jolien Aertsen - Aline Lenaerts Nette Somers - Maxine Michiels Jolien Melis - Eline Declercq Marthe Adriaensen - Michelle Joosen Julie Maes - Lara Van Gils Trainer/coach: Jochem Van Dijck Provinciaal Competitiekampioen (1e plaats van de 47 ploegen) Winnaar Beker van Herentals
Lili Bruyninckx - Lou Buysse Emma Nieuwinckel - Silke Sluyts Marte Smets - Silke Van Gorp Trainer/coach: Myriam Bertels 6e plaats van de 11 ploegen

U13-F - Regionale competitie

Anna L’Allemand - Julie Hens Floor Poelmans - Lauren Somers Femke Verschueren Trainer/coach: Jan Van Rompaey 2e plaats van de 11 ploegen

U11-A - Provinciale competitie

Kirsten Aertsen - Joy Paris Louise Verresen - Sarah Verrijdt Noa-Christ Haerbos Trainer/coach: Hanne Laenen 2e plaats van de 20 ploegen Finalist Beker van Herentals Finalist Beker van Antwerpen Bronzen Medaille Vlaamse Kampioensch.
Fien Bellens - Rosalie Bergen Luna Fekete Trainer/coach: Jolien Jacobien 11e plaats van de 12 ploegen

U11-D - Regionale competitie

U11-B - Provinciale competitie

Maren Taildeman - Julie Sebreghts Ella Lembrechts - Lena Claes Trainer/coach: Jente Verhaegen 11e plaats van de 20 ploegen

U11-C - Provinciale competitie

Ella Joosen - Julie Nakken Manon Verresen - Jayla Paris Trainer/coach: Jolijn Vandersmissen 16e plaats van de 20 ploegen

U9

Axelle Claes - Laure Claes Louise Doms - Stella Mylemans Indra Nuyts - Siska Smits Nore Van Den Eynde - Emma Van Dooren Linn Van Leeckwyck - Merel Van Praet Elena Verberght - Liene Verboven Trainer/coach: Jochem Van Dijck Trainer/coach: Jeroen Van Dijck

U17-B - Provinciale competitie

Lisse Knaepkens - Gillian Van Thielen Chadia Verbercht - Lina VD Langenbergh Jade Van Deun - Kaat Cos Emma Cluyts - Mira Smits Chloé De Deyne - Rhune Verellen Demi Mertens Trainer/coach: Tim Jacobs 6e plaats van de 29 ploegen

U15-A - Provinciale competitie

Helena Coertjens - Nette Hens Linne Verhaegen - Ellen Van Meel Margaux Scholiers - Annelotte Everaert Maité Crick - Cato Van Dyck Trainer/coach: Kim Laenen Provinciaal Competitiekampioen (1e plaats van de 35 ploegen)

U15-B - Provinciale competitie

Van den Brande Kyara - Stien Celens Eva Connehaye - Dina Van Tendeloo Lena Steenackers - Lize Van Everbroeck Margot Van Der Meirsch - Emilie Dewandel Alexx Smits - Stefanie Stoops Tess Van Oijen - Abiona Esli Trainer/coach: Christel Goormans 30e plaats van de 35 ploegen

U15 Bekerploeg

Lisse Knaepkens - Gillian Van Thielen Chadia Verbercht - Lina VD Langenbergh Jade Van Deun - Kaat Cos Emma Cluyts - Mira Smits Rhune Verellen - Demi Mertens Linne Verhaegen - Ellen Van Meel Nette Hens - Annelotte Everaert Trainer/coach: Tim jacobs Trainer/coach: Kom Laenen Winnaar Beker van Herentals U17 Winnaar Beker van Antwerpen Winnaar Jeugd Champions League Vlaams Kampioen Vice Belgisch Kampioen

U13 Bekerploeg

Jolien Aertsen - Aline Lenaerts Nette Somers - Maxine Michiels Jolien Melis - Eline Declercq Marthe Adriaensen - Michelle Joosen Julie Maes - Lara Van Gils Trainer/coach: Jochem Van Dijck Trainer/coach: Jeroen Van Dijck Winnaar Beker van Herentals U15 Winnaar Beker van Herentals U13 Winnaar Beker van Antwerpen Winnaar Jeugd Champions League Vlaams Kampioen Belgisch Kampioen

U15-C - Provinciale competitie

Jolien Aertsen - Aline Lenaerts Nette Somers - Maxine Michiels Jolien Melis - Eline Declercq Marthe Adriaensen - Michelle Joosen Julie Maes - Lara Van Gils Trainer/coach: Jochem Van Dijck 8e plaats van de 35 ploegen