VBCZANDHOVEN
#volleyball Can’t stop the rise..
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Archief 2017 - 2018

Dames A - 1e Divisie A

Emma Boënne - Karen De Smet Lies Hufkens - Sarah Meynants Lise Schuerwegen - Michelle De Winter Ineke Haeven - Marie Stoelen Floor Boeckx - Valerie Pandelaers Arianne Horemans - Sientje Verellen  Trainer/coach: Kris Sels Kampioen (1e plaats van de 12 ploegen) Finalist Beker van Antwerpen

Dames B - 1e Prov.

Fien De Vliegher - Margaux Hendrix Lara Coopmans - Sien Meeussen M. Van den Broeck - Jente Verhaegen Hannelore Paenhuysen - Nore Struyf Ines Verellen - Tina Markanovic Kato Theuns - Femke Florus Trainer/coach: Steven Jacobs 9e plaats van de 12 ploegen

Dames C - 2e Prov. A

Chloé Kauwenberghs - Jana Bellens Joyce Van Grieken - Romy Sels Lisa Van Hauwe - Jolien Janssens Maxine Loos - Jana Janssens Jolien Jacobien - Laura Loosen Trainer/coach: Floor Boeckx 8e plaats van de 12 ploegen

Dames D - 2e Gewest

Ellen Verherstraeten - Sarah Ceuppens Dirthe Van Den Brande - Morgan Adams Evy Van Beirendonck - Sanne Verwerft Naomi Eggers - Eveline Coppe Stefanie Degroof - Anke Florus Trainer/coach: Arne Cools 8e plaats van de 11 ploegen

U17-A - Provinciale competitie

Noor Geluykens - Amber Truyen Nette Selderslaghs - Julie Verbaeten Mano Sebrechts - Jana Bellens Lina VD Langenbergh - Bo Sylverans Louise De Saedeleer - Luna Lenaerts Jenna Verellen - Jolien Dijckmans Trainer/coach: Kim Laenen Trainer/coach: Robin De Bont 9e plaats van de 12 ploegen

U17-B - Regionaal B

Kaat Staels - Noémie Crick Aurélie De Cokele - Eline Dierckx Jana Hellemans - Louise Smet Janne Sneyers - Charlot VD Bogaert Eline Verboven - Elena Van Dooren Dina Heerwegh Trainer/coach: Arne Cools 3e plaats van de 11 ploegen

U15-A Provinciale competitie

Lisse Knaepkens - Gillian Van Thielen Chadia Verbercht - Lina VD Langenbergh Jade Van Deun - Linne Verhaegen Emma Cluyts - Mira Smits Chloé De Deyne - Rhune Verellen Trainer/coach: Jochem Van Dyck Provinciaal Competitiekampioen (1e plaats van de 27 ploegen) Finalist Beker van Antwerpen 2e plaats Vlaamse Kampioenschappen

U15-B - Regionaal B

Van den Brande Kyara - Stien Celens Cato Van Dijck - Fleur Willem Margot Rademaekers - Dina Van Tendeloo Lena Steenackers - Lize Van Everbroeck Margot Van Der Meirsch Trainer/coach: Christel Goormans 2e plaats van de 9 ploegen

U13-A - Provinciale competitie

Helena Coertjens - Nette Hens Linne Verhaegen - Ellen Van Meel Margot Scholiers - Annelotte Everaert Maité Crick Trainer/coach: Myriam Bertels Provinciaal Competitiekampioen (1e plaats van de 46 ploegen) Winnaar Beker van Antwerpen Winnaar Beker van Herentals 2e plaats Vlaamse Kampioenschappen

U13-B - Provinciale competitie

U13-C - Regionaal E

U13-D - Regionaal F

U13-E - Regionaal C

Jolien Aertsen - Aline Lenaerts Nette Somers - Maxine Michiels Jolien Melis - Eline Declercq Trainer/coach: Jochem Van Dijck 4e plaats van de 46 ploegen
Emilie Dewandel - Tess Van Oijen Stefanie Stoops - Alexx Smits Trainer/coach: Jeroen Van Dijck Kampioen (1e plaats van de 11 ploegen)
Emma Van Everbroeck - Laura Koster Thoranne Van Der Velden - Féliz Sebreghts Leonie Goossens - Kate Van Tendeloo Sarah Brekalo Trainer/coach: Hanne Laenen Kampioen (1e plaats van de 11 ploegen)
Hanne Taildeman - Erynn Helsen Lou Buysse - Emma Nieuwinkel Silke Van Gorp - Marte Smits Ella Franken Trainer/coach: Jolien Jacobien 4e plaats van de 11 ploegen

U11-A - Provinciale competitie

Jinse Vandersmissen - Jolien Smits Fé Basstanie - Rhune Smits Lotte De Clercq Trainer/coach: Jente Verhaegen 2e plaats van de 24 ploegen Finalist Beker van Antwerpen Finalist Beker van Herentals Vlaams Kampioen der Bekerwinnaars

U11-B - Provinciale competitie

Anne L’Allemand - Julie Hens Floor Poelmans - Lauren Somers Femke Verschueren Trainer/coach: Jolijn Vandersmissen 6e plaats van de 24 ploegen
Hanne Van Dijck - Amber Dilliën Femke Trommelen - Jasmina Nayci Louise Verresen Trainer/coach: Jolijn Vandersmissen 9e plaats van de 11 ploegen

U11-E - Regionaal A

U11-C - Regionaal B

Silke Sluyts - Lili Bruyninckx Morgan Huygen - Ella Francken Trainer/coach: Lara Coopmans Trainer/coach: Lisa Van Hauwe 5e plaats van de 11 ploegen

U11-D - Regionaal C

Joy Paris - Noa-Christ Haerbos Kirsten Aertsen - Sarah Verrijth Trainer/coach: Hanne Laenen 4e plaats van de 12 ploegen

U9

Fien Bellens - Lena Claes Jasmine Franssen - Lore Heylen Ella Lembrechts - Jayla Paris Julie Sebreghts - Maren Taildeman Louise Van Loock - Manon Verresen Trainer/coach: Jochem Van Dijck Trainer/coach: Jeroen Van Dijck Trainer/coach: Jana Janssens