VBCZANDHOVEN
The only thing that makes a good day better is VOLLEYBALL.
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Archief 2016 - 2017

Dames 1 - 1e Divisie A

Robyn Theuns - Karen De Smet Lies Hufkens - Sarah Meynants Antje Verellen - Michelle De Winter Ineke Haeven - Marie Stoelen Floor Boeckx - Janne Verhaegen Mariken Van Doninck - Sanne Delen  Trainer/coach: Tom De Winne Trainer/coach: Tom Claes 3e plaats van de 12 ploegen Finalist Beker van Antwerpen

Dames 2 - 1e Prov.

Fien De Vliegher - Margaux Hendrix Jolien Danis - Sien Meeussen M. Van den Broeck - Jente Verhaegen Liesl Heylen - Elien Schuerwegen Ines Verellen - Femke Florus Trainer/coach: Steven Jacobs 5e plaats van de 12 ploegen

Dames 3 - 3e Prov. B

Lauren Soontjens - Lara Coopmans Laura Loosen - Jana Janssens Aline Vervekken - Kato Theuns Luna Van Peer - Lara Van Genechten Stien Goris - Sientje Verellen Jolien Janssens - Tina Markanovic Lisa Van Hauwe Trainer/coach: Eveline Verbercht Trainer/coach: Robin De Bont Kampioen (1e plaats van de 12 ploegen)

Dames 4 - 2e Gewest

Ellen Verherstraeten - Sarah Ceuppens Dirthe Van Den Brande - Morgan Adams Evy Van Beirendonck - Sanne Verwerft Naomi Eggers - Eveline Coppe Stefanie Degroof - Anke Florus 8e plaats van de 12 ploegen

U17 - Prov. reeks 3

Lara Coopmans - Romy Sels Chloé Kauwenberghs - Kaat Staels Maxine Loos - Kato Theuns Laura Loosen - Amber Truyen Tina Markanovic - Lisa Van Hauwe Mano Sebrechts Trainer/coach: Michael Van Grieken 5e plaats van de 11 ploegen Winnaar Vlaamse Jeugdbeker

U15/1 Prov. reeks 2

Geluykens Noor - Bellens Jana Dyckmans Jolien - V/D Langenbergh Lina Selderslaghs Nette - Silverans Bo Verbaeten Julie - Verellen Jenna Lenaerts Luna - De Saedeleer Louise Trainer/coach: Kim Laenen 2e plaats van de 12 ploegen Halve finale Beker van Antwerpen Finalist Beker van Herentals

U15/2 Reg. reeks 3

Crick Noémie - Smet Louise De Cockele Aurélie - VD Bogaert Charlot Hellemans Jana - Dierckx Eline Van Dooren Elena - Sneyers Janne Verboven Eline - Heerwegh Dina Trainer/coach: Jasper Lammens 2e plaats van de 10 ploegen

U13/1 - Prov. reeks 1

Knaepkens Lisse - Cluyts Emma V/D Langenbergh Lina - Verellen Rhune Van Deun Jade - Verbercht Chadia Trainer/coach: Jochem Van Dijck Kampioen (1e plaats van de 11 ploegen) Halve finale Beker van Antwerpen Winnaar Beker van Herentals Provinciaal Kampioen Vlaams Kampioen - Belgisch Kampioen

U13/2 - Prov. reeks 2

Dillen Leni - Willem Fleur Van Dyck Cato - Rademaekers Margot De Deyne Chloé - Smits Mira V/D Meirsch Margot Trainer/coach: Hanne Laenen 3e plaats van de 11 ploegen

U13/3 - Prov. reeks 3

U13/4 - Reg. reeks 6

U13/5 - Reg. reeks 4

U11/1 - Prov. reeks 1

Verhaegen Linne - Aertsen Jolien Van Meel Ellen - Lenaerts Aline Crick Maïté - Michiels Maxime Scholiers Margaux - Somers Nette Trainer/coach: Jochem Van Dijck 2e plaats van de 12 ploegen
Celens Stien - Van Everbroeck Lize Steenackers Lena - Van Tendeloo Dina Van den Brande Kyara Trainer/coach: Christel Goormans Kampioen (1e plaats van de 12 ploegen)
Van Oijen Tess - Smits Alexx Stoops Stefanie - Basstanie Roos Dewandel Emilie - Celens Annelie Trainer/coach: Jeroen Van Dijck 3e plaats van de 12 ploegen
Aertsen Jolien - Lenaerts Aline Michiels Maxime - Somers Nette Trainer/coach: Jochem Van Dijck 2e plaats van de 9 ploegen Finalist Beker van Herentals

U11/2 - Prov. reeks 2

Deckers Sarah - Goossens Leonie Van der Velden Thoranne Van Tendeloo Kate Trainer/coach: Jente Verhaegen 2e plaats van de 10 ploegen

U11/3 - Prov. reeks 1

Kerkhofs Morgane - Koster Laura Sebreghts Féliz - Van Everbroeck Emma Trainer/coach: Jolijn Vandersmissen 6e plaats van de 9 ploegen
L'Allemand Anna - Somers Lauren Hens Julie - Verschueren Femke Poelmans Floor Trainer/coach: Jeroen Van Dijck 5e plaats van de 10 ploegen

U11/6 - Reg. reeks 4

U11/4 - Prov. reeks 2

Basstanie Fé - Smits Jolien Smits Rhune  - Vandersmissen Jinse Trainer/coach: Jente Verhaegen 9e plaats van de 10 ploegen

U11/5 - Reg. reeks 3

Helsen Erynn - Smets Marte Taildemann Hanne - Van Gorp Silke Trainer/coach: Joyce Van Grieken 3e plaats van de 11 ploegen

U11/7 - Reg. reeks 4

Bruynickx Lili - Gorris Illuna Sluyts Silke - Huygen Morgane Trainer/coach: Lara Coopmans Trainer/coach: Lisa Van Hauwe 7e plaats van de 10 ploegen

U9

Aertsen Kirsten - Theeuwes Helena Dilliën Amber - Taildemann Maren Paris Joy - Sebreghts Julie Trommelen Femke  - Lembrechts Ella Vermeire Kaat - Janssens Noor Verrijdt Sarah - Claes Lena Van Dyck Hanne - Bellens Fien Trainer/coach: Jochem Van Dijck Trainer/coach: Jeroen Van Dijck