VBCZANDHOVEN
Don’t let a win get to your head. Or a loss to your heart. #volleyball
© VBC Zandhoven 2013 - 2019 - disclaimer

Archief 2015 - 2016

Dames 1 - 1e Divisie A

Naomi Verstappen - Robyn Theuns Lieselot Verhaert - Lies Hufkens Lien De Busser - Antje Verellen Greet Coppé - Marie Stoelen Jana Janssens - Janne Verhaegen Jolien Jacobien - Leen Van Grinsven Trainer/coach: Tom De Winne Trainer/coach: Tom Claes 6e plaats vd 12 ploegen

Dames 2 - 2e Prov. B

Jolien Henderieckx - Sien Meeussen Marianne Van den Broeck- Jolien Danis Elien Schuerwegen - Jente Verhaegen Liesl Heylen - Ines Verellen Margaux Hendrix - Fien De Vliegher Femke Florus - Eveline Verbercht Trainer/coach: Mattias De Meyer Kampioen (1e plaats van de 12 ploegen)

Dames 3 - 3e Prov. A

Lauren Soontjens - Michelle De Winter Aline Vervekken - Luna Van Peer Nina Verstappen - Femke Henne Kaat De Meutter - Marie De Ceuster Mariken Van Doninck - Lara Van Genechten Imani Verstappen - Eline Van Look Trainer/coach: Michael Van Grieken Trainer/coach: Robin De Bont 4e plaats van de 12 ploegen

Dames 4 - 2e Gewest

Anke Florus - Ellen Verherstraeten Evelyne Coppe - Ilse Van Hove Naomi Eggers - Britt Van Beirendonck Ellen Van Tendeloo - Elke De Beleyr Morgan Adams - Evy Van Beirendonck Sarah Ceuppens - Dirthe Van Den Brande Trainer/coach: Elke De Beleyr 6e plaats van de 13 ploegen

U17 - Prov. reeks 1

Stien Goris - Kato Theuns Aline Vervekken - Lisse Ruysink Luna Van Peer - Emma Soontjens Lien Van Geertruyden - Lauren Soontjens Lisa Van Hauwe - Sientje Verellen Lara Coopmans - Laura Loosen Tina Markanovic Trainer/coach: Jeroen Rymen Trainer/coach: Jan Van Rompaey Kampioen (1e plaats van de 11 ploegen) Vlaams Competitiekampioen

U15 Beker en Prov. reeks 2

Stien Goris - Aline Vervekken Luna Van Peer - Lien Van Geertruyden Chloé Kauwenberghs - Amber Truyen Sientje Verellen - Mano Sebrechts Aurélie De Cokele - Kaat Staels Delphine Misseghers - Eline Wyn Trainer/coach: Jeroen Rymen Trainer/coach: Fons Anthonis 7e plaats van de 14 ploegen Finale BvA - Winnaar Vlaamse Jeugdbeker Vlaams Bekerkampioen - Belgisch Kampioen

U13/1 - Prov. reeks 1

Noor Geluykens - Luna Lenaerts Jolien Dijckmans - Nette Selderslaghs Julie Verbaeten Trainer/coach: Kim Laenen Kampioen (1e plaats van de 12 ploegen)

U13/2 - Prov. reeks 2

Lina VD Langebergh - Lisse Knaepkens Chadia Verbercht - Linne Verhaegen Jade Van Deun - Margot VD Meirsch Trainer/coach: Kim Laenen 6e plaats van de 12 ploegen

U13/3 - Reg. bc reeks 6

Hanne De Schutter - Erynn Helsen Eline Dierckx - Silke Van Gorp Marte Smets - Lauren Janssens Laura Koster - Morgane Kerkhofs Hanne Taildeman - Pauline Deckers Emma Van Everbroeck - Amy Van Heste Trainer/coach: Jeroen Van Dyck 6e plaats van de 10 ploegen

U13/4 - Reg. bc reeks 6

U13/5 - Reg. bc reeks 6

U11/1 - Prov. reeks 2

U11/2 - Reg. bc reeks 4

Mira Smits - Fleur Willem Margot Rademaekers - Dina Heerwegh Cato Van Dijck - Lena Steenackers Trainer/coach: Jan Van Rompaey Kampioen (1e plaats van de 10 ploegen)
Dina Van Tendeloo - Kyara Van Den Brande Stien Celens - Elena Van Dooren Chloé De Deyne - Lize Van Everbroeck Trainer/coach: Christel Goormans 5e plaats van de 10 ploegen
Ellen Van Meel - Margaux Scholiers Maité Crick - Linne Verhaegen Trainer/coach: Jolien Jacobien Kampioen (1e plaats van de 11 ploegen) Provinciaal Kampioen - Winnaar BvA Winnaar BvH - Vlaams Competitiekampioen
Roos Basstanie - Stefanie Stoops Alexx Smits - Annelie Celens Emilie Dewandel Trainer/coach: Lara Van Genechten 3e plaats van de 9 ploegen

U11/3 - Prov. reeks 1

Jolien Aertsen - Nette Somers Maxime Michiels - Aline Lenaerts Trainer/coach: Jochem Van Dyck 4e plaats van de 11 ploegen

U11/4 - Reg. bc reeks 2

Leonie Goossens - Féliz Sebreghts Kate Van Tendeloo - Thoranne Van Der Velden Sarah Deckers Trainer/coach: Jente Verhaegen 2e plaats van de 10 ploegen
Fé Basstanie - Rhune Smits Lili Bruyninckx - Lauren Somers Iluna Gorris - Jinse Vandersmissen Julie Hens - Femke Verschueren Anna L’Allemand - Amber Dilliën Mila Oudermans - Femke Trommelen Floor Poelmans - Kirsten Aertsen Silke Sluyts - Joy Paris Jolien Smits - Sarah Verrijdt Kaat Vermeire - Hanne Van Dijck Trainers: Jochem Van Dijck/ Jeroen Van Dijck

U9 2015-2016

U11/5 - Reg. bc reeks 3

Marte Smets - Laura Koster Hanne Taildeman - Emma Van Everbroeck Erynn Helsen Trainer/coach: Joyce Van Grieken 10e plaats van de 10 ploegen

U11/6 - Reg. bc reeks 4

Silke Van Gorp - Lauren Janssens Morgane Kerkhofs - Pauline Deckers Amy Van Heste Trainer/coach: Antje Verellen 7e plaats van de 9 ploegen