KALENDER
Klik op ‘verder zoeken’ om naar het
eerstvolgende wedstrijdweekend te
gaan of op de blauwe pijltjes om de
agenda per dag te bekijken.
RESULTATEN
Bekijk hier de wekelijkse resultaten
van alle teams.
NEEM CONTACT MET ONS OP
Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
03 410 16 65 (sporthal)
0474 631 609 (jeugdverantwoordelijke)
jeugdverantwoordelijke@vbczandhoven.be
http://www.vbczandhoven.be
TROOP JE MEE?
Huh? Gratis onze club steunen?
Hoe kan dat?!
Wel, dat kan via onze eigen Trooperpagina die je kan bereiken door op het Trooper-
logo te klikken.
Hoe gaat dit in zijn werk?
Als je via onze Trooperpagina doorklikt naar de webshop waar je iets wilt kopen, bijv.
Coolblue, dan steun je zo op een heel eenvoudige manier onze club, want.. van elke
aankoop die jij doet, gaat er een percentje naar onze club.
Goed hé?!
De link doet het werk, en jij kan gewoon shoppen zonder 1€ extra uit te geven.
TROOPER
NIEUWSARCHIEF
VAN OUD NAAR NIEUW
Na een vermoeiende, maar SUPERLEUKE Kerststage, waar er veel en goed werd getraind, en nog véél meer werd
gegeten, is het weer tijd om even uit te klokken ;)
Wij wensen iedereen een gezellig, warm, maar vooral veilig Eindejaar en een fantastisch, gezond en sportief 2024!
VBC Zandhoven OUT!
31/12/2023
Alles over onze
maandelijkse
kaartavonden.
Zondag 24-03-2024
11:30 M. Siks A - U13-C
12:00 Olvoc C - U13-D
13:00 DAMES C - Volley Westerlo A
14:00 Spinley Dessel A - U15-A
16:00 Olvoc A - DAMES B
16:00 Amigos Zoersel B - U13-A
NIEUWS
VAN OUD NAAR NIEUW
Na een vermoeiende, maar SUPERLEUKE Kerststage, waar er
veel en goed werd getraind, en nog véél meer werd gegeten,
is het weer tijd om even uit te klokken ;)
Wij wensen iedereen een gezellig, warm, maar vooral veilig
Eindejaar en een fantastisch, gezond en sportief 2024!
VBC Zandhoven OUT!
31/12/2023
Vrijdag 22-03-2024
20:30 DAMES D - Bovoc B
3-1
Zaterdag 23-03-2024
12:30 U15-B - VC Geel B
4-0
12:30 U11-B - Amigos Zoersel A
3-2
12:30 U11-E - VC Geel F
3-1
13:00 VC Olen - U13-D
1-3
13:30 Mavoc A - U11-A
0-4
14:00 Wovo Malle - U11-C
3-1
14:00 VOC Schriek AB - U9 AB
1-1
14:30 VC Puurs - U19
0-4 KAMPIOEN!
14:30 U17-A - VC Geel A
4-0
14:30 U13-B - VC Kasterlee A
3-2
15:00 VC Olen A - U11-D
3-1
15:30 Amigos Zoersel D - DAMES D
0-3
16:30 DAMES B - Volley Beerse B
2-3
17:30 VOS Schilde - U15-C
4-0
17:30 Hellvoc D - U13-F
1-3
18:30 DAMES E - FH Nijlen D
3-0
20:00 Sparvoc Lanaken - DAMES A
0-3